Dystrybutor okien drewnianych

OKNA DREWNIANE POZNAŃ

Już od lat świadczymy usługi na rynku dystrybucji okien drewnianych. Oferujemy sprzedaż okien drewnianych w postaci wysokiej jakości rozwiązań pochodzących od najlepszych producentów. Okna drewniane są elegancką i wytrzymałą alternatywą dla innych okien w sprzedaży.

Jako doświadczony dystrybutor okien drewnianych posiadamy w sprzedaży różnorodne rozwiązania, które są wykorzystywane od lat. Zaletą okien drewnianych jest przede wszystkim ich wytrzymałość. To tradycyjne rozwiązanie jest także estetyczne. Drewno swoi wyglądem przewyższa inne materiały, dodając budynkowi prestiżu. To właśnie ze względu na te liczne zalety okna drewniane są tak chętnie wybierane przez inwestorów.

W ofercie dostępne są okna stworzone przy pomocy najnowszych technologii, które pozwalają okna służyć im przez długie lata. Szeroki wybór opcji wizualnych pozwala każdemu wybrać rozwiązania dokładnie dostosowane do własnych oczekiwań. 

Okna Drewniane Poznań

Okna drewniane i ich zalety

Wybierając okna mamy przed sobą serię trudnych wyborów. Pierwszy z nich dotyczy tego, na jakiego rodzaju okucia się zdecydować – czy okna drewniane będą odpowiednie? Czy warto wybrać okna drewniane i dlaczego? Jaką jakość oferują współczesne okna z drewna i jakie są zalety okien drewnianych?

Zaawansowana technologia produkcji okien drewnianych

Okna drewniane mają najdłuższą tradycję produkcji ze wszystkich rodzajów okien. Producenci okien przez wiele lat udoskonalali proces tworzenia okien drewnianych i osiągneli w tej dziedzinie fenomenalne wyniki. Okna drewniane, które oferujemy są szczytowym osiągnięciem przemysłu okienniczego. Współczesne okna drewniane to przede wszystkim solidność, wytrzymałość i świetna izolacja termiczna. Okna wykonane z drewna są także ciche i ciepłe.

Okna drewniane to świetna izolacja i solidna konstrukcja

Okna drewniane nie ustepują właściwościami dźwiękoszczelnymi i termoizolacyjnymi oknom z tworzywa stucznego. Okna drewniane są zazwyczaj masywniejsze, a tym samym dużo bardziej solidne i bardziej odporne na zniekształcenia od okien z tworzywa stucznego. Mówi się, że odpowiednio pielęgnowane, mogą wytrzymać w nienaruszonym stanie ponad 50 lat. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu rozwiązań antywłamaniowych, są to okna bardzo bezpieczne. A dzięki wysokiej stabilności konstrukcji ramy okna drewnianego może ono mieć zamontowaną szybę o dużym formacie.

OKNA DREWNIANE POZNAŃ TO ELEGANCJA I PRESTIŻ

W dzisiejszych czasach okna drewniane uważa się za luksusowe i prestiżowe. Postrzega się je jako okna bardzo eleganckie, które nadają wnętrzu i budynkowi wyjątkowego charakteru. Okna drewniane to również rozwiązanie ekologiczne – tworzone są z naturalnego surowca, który sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązaniach architekturalnych.

Sprzedajemy okna drewniane renomowanych producentów

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży okien wykonanych z różnych materiałówm, m.in. okien drewnianych. Doświadczenie oraz wysoka jakość produktów wynikają ze współpracy z doświadczonym producentem okien, którego produkty już od lat cieszą się popularnością.

Wytwórcą, którego okna już od lat są w naszej ofercie, jest renomowany producent okien DAKO. Wypracowana, znana marka oraz ogromna popularność są wynikiem ogromnego doświadczenia i stosowania nowoczesnych technologii. To właśnie dzięki innowacyjnemu podejściu oraz zaangażowaniu okna DAKO są tak dobrze znane i doceniane.

Okna DAKO - producent okien