Dystrybutor okien aluminiowych

OKNA ALUMINIOWE POZNAŃ

Od wielu lat działamy na rynku jako dystrybutor okien aluminiowych. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości produktów pochodzących od najlepszych producentów. Okna aluminiowe są nowoczesną, sprawdzoną i wytrzymałą opcją, która od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

Oferując sprzedaż okien aluminiowych od lat, nieprzerwanie współpracujemy z najlepszymi producentami. Zaletą okien aluminiowych wysokiej jakości jest przede wszystkim ich trwałość oraz uniwersalność. To nowoczesne rozwiązanie jest jednocześnie bardzo efektowne. Wygląd aluminiowych okien idealnie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie oraz minimalistycznych wnętrzach. To właśnie ze względu na te liczne zalety okna aluminiowe są tak chętnie wybierane przez klientów.

W ofercie dostępne są okna produkowane z udziałem najnowocześniejszych technologii, które pozwalają okna służyć im przez długie lata i spełniać oczekiwania kupujących.

Okna Aluminiowe Poznań

Okna aluminiowe i ich zalety

Okna aluminiowe na rynku dostępne są od dawna, ale wiele osób wciąż nie jest przekonanych do ich stosowania w polskich domach – niesłusznie! Jakość izolacyjna aluminium nie odbiega od innych materiałów stosowanych do produkcji okien. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby nasze domy zdobiły piękne okna z aluminium.

Szerokie zastosowania okien aluminiowych

Jak duże są zalety okien aluminiowych najlepiej przekonać się na przykładzie budowli użyteczności publicznej typu biurowce, hotele, hale sportowe oraz budynków mieszkalnych o nowoczesnej bryle. W każdym obiekcie posiadającym okna aluminiowe na pierwszy plan wysuwa się powierzchnia przeszklenia. 

Okna aluminiowe są łatwe w utrzymaniu

Utrzymanie okien z aluminium w czystości jest bardzo łatwe i tanie – miękka ściereczka, woda z łagodnym detergentem to wszystko, czego potrzebuje aluminium, aby dobrze wyglądać. Można te profile konserwować również środkami zalecanymi do karoserii samochodowych. 

Okna aluminiowe i duże przeszklenia

Rozświetl pomieszczenie dużym oknem aluminiowym

Lekkie i plastyczne profile aluminiowe pozwalają na szklenie znacznych powierzchni – okna od sufitu do podłogi dają dużo światła, nadają budynkowi lekkości i zdobią go w wyjątkowy sposób. Przeszklenia o wielkiej powierzchni dają światło wewnątrz budynku. A co z wyglądem zewnętrznym? Tu zalety okien aluminiowych też są nie do przecenienia. Profile z tego niezwykle wytrzymałego materiału można anodować lub proszkować na dowolny kolor, pokrywać okleiną albo lakierować. Jeśli dodamy do tego możliwość uzyskania praktycznie każdego kształtu, to sukces estetyczny gwarantowany!

Solidna i lekka konstrukcja okna aluminiowego

Lekkość i wytrzymałość materiału jakim jest aluminium pozwala na przeszklenie ram o bardzo dużych wymiarach. Atutem nie do pobicia jest możliwość tworzenia z aluminium okien narożnych wielkoformatowych, gdzie stosuje się niezbyt szeroki słupek podtrzymujący konstrukcję. Okna o powierzchni wielu metrów kwadratowych mogą być prostokątami, kwadratami albo mieć łuki – wszystko zależy od potrzeb klientów. Wysoka jakość i wytrzymałość profili aluminiowych pozwala montować w typowych ramach szyby o o różnej grubości. Okna aluminiowe mogą udźwignąć nawet bardzo grube i ciężkie szkło, więc mogą służyć jako okna antywłamaniowe.

 
Okna Aluminiowe Poznań

OKNA ALUMINIOWE POZNAŃ SĄ:

Sprzedajemy okna aluminiowe od renomowanych producentów

Jesteśmy dystrybutorem okien, który już od lat specjalizuje się w sprzedaży okien aluminiowych od znanych producentów. Wysoka jakość produktów to wynik współpracy z doświadczonym producentem. Okna aluminiowe przez nas sprzedawane są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Naszym dostawcą jest renomowany producent okien aluminiowych — firma DAKO. Znana marka i zaufanie konsumentów są konsekwencją zdobytego doświadczenia i nowoczesnych technologii. Okna aluminiowe DAKO są rozwiązaniem, które już od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. To okna, które można znaleźć w niejednym polskim domu.

Okna DAKO - producent okien